Vprašanje o zaposlitvi

V službi sem prejela 10% manjšo plačo ( pa še 7 delavcev) brez obrazložitve, vendar si mislimi, ker se bomo upokojili šele drugo leto. Po zakonu nas ne smejo kaznovati ne siliti !! Sindikat me zastopa, tale teden se bodo določili, ali nam bodo vrnili ali bomo morali v tožbo.. Kaj s e zgodi ? Sem roj. .. eno leto pred upokojitvijo. Sem redno zaposlena in čisto OK.


Pomagaj nam in deli s prijatelji:
« »