Sluzba
Sem samozaposlena .rojena sem .zanima me kako bo naslednje leto z poslom.ali se bodo izboljsali odnosi ? Lep pozdrav
Sem samozaposlena .rojena sem .zanima me kako bo naslednje leto z poslom.ali se bodo izboljsali odnosi ? Lep pozdrav
Pozdravljeni, želela bi odgovor na tisoč vprašanj, ampak me sedaj najbolj “muči” prijateljevanje, ki je z moje strani preraslo v ljubezen. Rojena sem v Mariboru. Prijatelju je ime M. rojen v Mariboru. On po ločitvi “čaka” svojo mladostno ljubezen, ki pa se ne more odločiti in ločiti od moža. Prosim povejte je smiselno čakati in se… Read more »
Koliko časa bo še trajal moj osebn istečaj
Pozdravljeni Zanima me predvsem ljubezen z osebo … Jaz sem rojena …on je rojen… Hvala
V moji bivši službi se je pojavila potreba po delu, ki sem ga izgubila po krivici pred letom dni. Ali me bodo poklicali nazaj oz. ali moram kaj storiti za to?
jaz roj..,prijatelj ..so kakšna čustva z njegove strani?ima drugo? bom jaz njegova? bom sploh še kdaj srečna? kako z mojim stanovanjem?
Ali bom kmalu našel zaposlitev?
Moja največja želja je, da bi bila družina vsaj ob večjih praznikih skupaj, da bi prišli k nama s partnerjem, da bi jih pogostila z dobrim kosilom, in da bi moj oče in partnerjeva mama živela z nama.
Predkratkim sem izgubila sluzbo. Zanima me ali bom nasla sluzbo ki me bo veselila in izpopolnjevala ter mi ponudila moznost osebnega razvoja in napredovanja? Ljubezen…sem v zvezi vendar, se ni prisel oz.je morda ze bil nekdo ob meni in jaz to nisem videla..upam da me razumete kaj hocem povedati. Najlepsa hvala
Pred kratkim me je kontaktiral bivši sodelavec. V službi sva malo koketirala, a nisem nič resno jemala, saj je bil v vezi. Sedaj sva oba prosta in on je kar resen. Je zainteresiran da razvijeva odnos. A me skrbi, ker nimam več tako močnih čustev do njega kot včasih, karakterno sva si zelo različna in… Read more »