sem nezaposlena, invalid, iskalka zaposlitve. Bom uspešna na novi poti, ki se mi odpira? Dementna mama in skrb zanjo, me tudi pri iskanju službe omejuje. Kako bo z njo? Ji delam kdaj krivico, zaradi preobremenjenosti? Sem prostovoljka na več področjih, mislim da uspešna. Drži? Spoznala sem človeka s katerim sem v zvezi. rojena v BG. Zame je malo skrivnosten, čuden/mogoče pa ne?! Bo veza držala? Spoštujem ga, mislim da tudi on mene, hkrati pa se bojim nadaljevati, ni “metuljčkov” kateri bi morali biti. V spolnosti se ujemava, drugje pa ne toliko. Otroka si ustvarjata družino, jima bo uspelo? Pa še to me zanima ali imam perspektivo izobraževanja katerega si zelo želim – psihosocialna pomoč, kjer pomagam in svetujem. Upam, da bom zdrava, kljub težavam ki so me hudo pestile v preteklosti. Bom? Najlepša hvala za pozornost in upam da bom izbrana. Želim vam srečo



