Moja služba

Pozdravljeni,

ker sem pred kratkim ostala brez službe, imam pa možnost nove zaposlitve v nekdanjem podjetju, kjer sem zelo rada delala in bi si tudi za v bodoče res srčno želela, da mi uspe priti nazaj, me zanima kolike so moje realne možnosti za to oz.ali se mi kje drugje odpira kaka možnost za zaposlitev.

Res lepa hvala za vaš odgovor !!

Lp


Pomagaj nam in deli s prijatelji:
« »