pozdravljeni,prosim povejte mi,kaj bo z nama,ali postaneva kdaj par in zaziviva skupaj?A me on vara,a me sploh ima rad,ker se je nekam čist umaknil?..Hvala zelo bom vesela če bom med srečneži,da mi boste odg.Lp.
Ljubezen
Datum: 23.12.2015 | Kategorija: Brezplačno vedeževanje



