V poletnih mesecih se moram upokojit ( imam oba pogoja). Ostal mi bo še kredit okoli 7000 €. Ali mi bo uspelo še to pokriti oz, odplačati, ker potem z penzijo ne smem imeti nobenega kredita. Ali mi kdo pomaga pri tem ? Z odpravnino ki jo bom dobila sem že računala, vseeno mi še ostane tak znesek dolga.
HVALA, TO ME MUĆI ŽE SEDAJ.
jana



